Miejsce zajęć


Zajęcia taneczne: Zespół Szkół Szkół Ekonomiczno-Handlowych, ul. Paderewskiego

Zajęcia Kapeli :     Siedziba Zespołu, CEiIK ul. Parkowa

 

Terminarz zajęć :


"Kapela i wokaliści":                             Poniedziałki                  godz. 17.00 - 22.00 / oraz wg zapotrzebowania /

"Sekcja Tańców Polskich":                                                          wg zapotrzebowania i indywidualnych ustaleń

Grupa "Seniorów" :                                 Poniedziałki i Środy    godz. 20.00 - 21.00

Grupa "Starsza reprezentacja":          Wtorki i Czwartki          godz. 20.00 - 21.00

Grupa "Młodzieżowa reprezentacja": Wtorki i Czwarki           godz. 18.30 - 20.00

Grupa "Młodzieżowa":                            Wtorki i Czwartki          godz. 17.00 - 18.00

Grupa "Dziecięca reprezentacja":      Poniedziałki i Środy    godz. 19.00 - 20.00

Grupa "Dziecięca 2":                              Poniedziałki i Środy    godz. 18.00 - 18.50

Grupa "Dziecięca 1":                              Poniedziałki i Środy    godz. 17.00 - 17.50


 

 

Instruktorzy prowadzący zajęcia :


Kapela i Wokaliści : :            ARTUR CHWAŁA tel. kontaktowy : 501216990

Młodsza i Star.                                                                        Akompaniament : MIROSŁAW KAMIŃSKI


Zespół Dziecięcy :            Grupy taneczne:  AGNIESZKA KRUPIŃSKA tel. kontaktowy : 667214363

/ wszystkie grupy /                                                                  Akompaniament : JAN KOŁODZIEJCZAK

                                             Sekcja tow. :          A. KRUPIŃSKA


Grupy Młodzieżowe         Grupy taneczne:   MARIUSZ KRUPIŃSKI tel. kontaktowy : 601641235

wraz z Reprezentacją :                                                         Akompaniament : MIROSŁAW KAMIŃSKI

                                             Sekcja tow. :          A. KRUPIŃSKA


Zespół Starszy

Grupa Reprezentacyjna: Grupy taneczne:    MARIUSZ KRUPIŃSKI

                                                                                                  Akompaniament : MIROSŁAW KAMIŃSKI


Grupa „Seniorów”             Grupy taneczne:    MARIUSZ KRUPIŃSKI

                                                                                                  Akompaniament : JAN KOŁODZIEJCZAK

                                             Sekcja tow. :           indywidualna praca par  – przy konsultacjach P.Mariusza


Garderobiana :                  BOŻENA JANKOWICZ tel. kom. : 505062426

                                             / poniedziałki, godz. 17 – 19, Siedziba Zespołu, CEiIK ul. Parkowa /


Organizacja Pożytku Publicznego
Miasto Olsztyn Warmia i Mazury Międzynarodowa Rada Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej